Zapraszamy: pon. - pt. 08:00 - 17:00, sob. 08:00 - 13:30

Serwis klimatyzacji samochodowej

W ramach naszych usług oferujemy Państwu czyszczenie, dezynfekcję oraz odgrzybianie klimatyzacji przy pomocy profesjonalnego sprzętu, gwarantującego prawidłowe wykonanie serwisu. Czynności serwisowe powinny być dokonane minimum raz w ciągu roku, aby mogły zagwarantować bezpieczne użytkowanie. Niskie ceny i wysoka jakość obsługi Klienta wyróżniają nas na wrocławskim rynku usług samochodowych. Co więcej działamy w tej branży od wielu lat, dlatego posiadamy niezbędne doświadczenie.

Oddział ul. Michalczyka 12

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Jacek Mossakowski kier biura obsługi klienta/starszy specjalista
ds likwidacji szkód komunikacyjnych

 tel +48  575 025 925
j.mossakowski@lacart.pl

Marta Chabior starszy specjalista ds likwidacji szkód komunikacyjnych
tel+48 533 338 575 
m.chabior@lacart.pl

 

Maciej Skorek tel starszy specjalista ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 600 889
 flota@lacart.pl

Tomasz Borowiec starszy specjalista  ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 380 021
 t.borowiec@lacart.pl

Rafał Warnis starszy specjalista ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 380 032
 r.warnis@lacart.pl

Obsługa Flot

Doradztwo ds. serwisu mechanicznego

Robert Chabior doradca ds. serwisu mechanicznego
 tel+48 533 600 889
serwis@lacart.pl

Oddział Ul. Sulmierzycka 11

Wypożyczalnia Samochodów

Faktury i Płatności

Szef Serwisu

Assistance 24 h - pomoc drogowa przewóz pojazdów do 8ton