Zapraszamy: pon. - pt. 08:00 - 17:00, sob. 08:00 - 13:30

Serwis opon

Pracownicy firmy Lacart wykonają dla Państwa profesjonalną usługę wulkanizacji. Jeżeli nie chcecie Państwo kupować nowej opony, warto skorzystać z wulkanizacji, dzięki której zużyte opony zostaną przywrócone do użytku i będą mogły spełniać swoje zadanie równie dobrze, jak nowe. Warto powierzać tego typu czynności sprawdzonym i doświadczonym mechanikom, którzy zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, mające wpływ na szeroko pojęte bezpieczeństwo i sprawność samochodu. Niepoprawnie wykonana wulkanizacja może w skrajnych przypadkach doprowadzić do odklejenia się bieżnika. Dobry warsztat, w którym serwis opon dokonywany jest profesjonalnie i bezpiecznie, eliminuje przyszłe kłopoty z bieżnikiem. Warto więc skorzystać z usług sprawdzonych i doświadczonych firm. Jeżeli chcecie Państwo mieć pewność, że wulkanizacja przebiegać będzie sprawnie, kompleksowo i bezpiecznie, polecamy wizytę w naszym warsztacie we Wrocławiu.

  • naprawa opon
  • wymiana ogumienia
  • prostowanie felg
  • naprawa felg
  • wyważanie kół

Oddział ul. Michalczyka 12

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Jacek Mossakowski kier biura obsługi klienta/starszy specjalista
ds likwidacji szkód komunikacyjnych

 tel +48  575 025 925
j.mossakowski@lacart.pl

Marta Chabior starszy specjalista ds likwidacji szkód komunikacyjnych
tel+48 533 338 575 
m.chabior@lacart.pl

 

Maciej Skorek tel starszy specjalista ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 600 889
 flota@lacart.pl

Tomasz Borowiec starszy specjalista  ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 380 021
 t.borowiec@lacart.pl

Rafał Warnis starszy specjalista ds likw szkód komunikacyjnych
+48 533 380 032
 r.warnis@lacart.pl

Obsługa Flot

Doradztwo ds. serwisu mechanicznego

Robert Chabior doradca ds. serwisu mechanicznego
 tel+48 533 600 889
serwis@lacart.pl

Oddział Ul. Sulmierzycka 11

Wypożyczalnia Samochodów

Faktury i Płatności

Szef Serwisu

Assistance 24 h - pomoc drogowa przewóz pojazdów do 8ton